agile42

agile42 auttaa kehittämään ohjelmistoja ketterästi ja organisaatioita ketteriksi

 

agile42 on ketterän muutoksen sekä tuote- ja projektinhallintamenetelmien kansainvälinen asiantuntija. Se kouluttaa ja valmentaa yritysten johtoa ja tiimejä ketterään johtajuuteen, parempiin toimintatapoihin ja kilpailykyvyn kasvattamiseen. agile42 auttaa viemään muutoksen läpi koko organisaatiossa. Se tarjoaa hyväksi havaittuja käytäntöjä ja työkaluja muutoksen suunnittelun ja toteutuksen tueksi. Sen kokeneet valmentajat ovat tukena koko muutoksen ajan.

agile42 Finland

 

Technopolis Innopoli 2
Tekniikantie 14
02150 Espoo
Puhelin: +358 40 772 7001
http://www.agile42.fi
finland@agile42.com

Muut toimistomme

agile42 office locations

Germany (Headquarters)

agile42
Gruenberger Str. 54
10245 Berlin
Germany
Tel: +49 30 200 539 58
Fax: +49 30 200 782 74
www.agile42.com, www.agile42.de
info@agile42.com

 

United States

agile42, LLC
11335 NE 122nd Way
Suite 105
Kirkland, WA 98034
Phone: +1 (425) 283 7835
www.agile42.us
Email: usa@agile42.com

 

The Netherlands

agile42
van Dijkstraat 15
2405XE Alphen aan den Rijn
The Netherlands
Phone: +31 6 29565981
www.agile42.nl
Email: netherlands@agile42.com

 

Canada

agile42 consulting ltd
207-700 Marine Drive
North Vancouver, BC
V7M 1H3
Phone: +1 (778) 886 6303
www.agile42.ca
Email: canada@agile42.com

 

Denmark

Copenhagen:
agile42 Consulting ApS
Københavnsvej 81
4000 Roskilde
Denmark

Aarhus:
agile42 Consulting ApS
Hasseltoften 11
8361 Hasselager
Denmark

Phone: +45 7027 7042
www.agile42.dk
denmark@agile42.com

 

South Africa

formerly Scrum Sense CC
1 Anderson Road, Kalk Bay 7990 Cape Town
South Africa
Phone: +27 071 611 4076
www.scrumsense.com
southafrica@agile42.com

Finland

agile42
Technopolis Innopoli 2
Tekniikantie 14
02150 Espoo
Phone: +358 40 772 7001
www.agile42.fi
finland@agile42.com

 

Italy

agile42
Sede di rappresentanza:
Via dei cedri 10
40065 Pianoro (BO)
www.agile42.it
italy@agile42.com

 

Poland

agile42
Kraków
Berka Joselewicza 21
31-358
Phone: +48 602 189 689 www.agile42.pl
poland@agile42.com

 

Turkey

agile42 Consulting Danışmanlık Ltd.Şti.
Bostancı Mah. Dr.Kemal Akgüder Cd. Mimoza sk. No:5/18
34744 Kadıköy - İstanbul
Turkey
Phone: +90 5345930080
www.agile42.com.tr
turkey@agile42.com